AvtoPark.lv

Interesantas auto ziņas Latvijā un pasaulē

Reklāma vietnē - rusalex11[at]live[dot]com

  •    

Nākotnes automašīnas, automašīnu foto

  • Autore: work;  
  • Skati: 146;  
  • Datums: 10-12-2022, 18:23;  

Ir jaudīgs SUV, kuram neapšaubāmi uzticas krievi Mitsubishi Pajero. Šeit nav ko brīnīties, ņemot vērā vietējo ceļu stāvokli, kas atrodas tieši un tālu no centra. Šī auto radīšanas procesā tika ieviestas tehnoloģijas, kuras

izmanto slavenajā Dakaras rallija maratonā piedalošos automobiļu ražotāji, kam faktiski bija tieša loma Pajero augstajā prestižā. Ievietots īpašās atzīmes: MitsubishiBy BlackJag | Datums: 2014. gada 30. maijs Automašīnu riteņus var krāsot dažādos veidos, bet pulverkrāsošana tiek uzskatīta par labāko, uzticamāko un efektīvāko. Tas ir arī laikietilpīgākais, kas prasa īpašu aprīkojumu un zināmas prasmes darbā ar šo materiālu.

Bezmaksas brauciens (angļu val.) - bezmaksas brauciens, bez ierobežojumiem un noteikumiem. Kurš gan atteiksies apzināties visu brīvības šarmu, sajust neatkarību un vieglu adrenalīna šāvienu asinīs? Ir tādi cilvēki. Un ne mazums. Daudzi tos sauc par ekstrēmiem, daži par trakiem, bet pārējie apbrīno viņu spējas un apdrošināšanas trūkumu.

  Jebkurš svētku pasākums vēlas būt interesants, jautrs un neparasts. Pie šādiem notikumiem pieder kāzas, izraksts no jaunās māmiņas ar jaundzimušo dzemdību nama, izlaidums, romantiska pastaiga un pat biznesa partneru tikšanās. Limuzīnu noma palīdzēs atrisināt šo problēmu oriģinālā veidā.

  Detalizētus sava jaunuma tehniskos raksturlielumus Audi pārstāvji pagaidām neatklāj. Šajā gadījumā mēs runājam par Audi R8. Patiesībā nelielas noplūdes notiek visu laiku, taču ir sajūta, ka tas tiek darīts ar nolūku, lai rosinātu interesi par jauno produktu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Ваше Имя:*
Ваш E-Mail:*
Текст:
Введите код с картинки:*
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
`

Опрос

Какая модель авто вам нравится больше всего? [?]


фильмы vip file