AvtoPark.lv

Interesantas auto ziņas Latvijā un pasaulē

Reklāma vietnē - rusalex11[at]live[dot]com

  •    

Cadillac ieviesa jaunu modeli Krievijai

  • Autore: admin;  
  • Skati: 1374;  
  • Datums: 21-02-2020, 21:11;  

Kompānijas Cadillac pārstāvji ziņoja, ka 2021. gadā Krievijā sāks pārdot piektās paaudzes Escalade. Precīzs prezentētā transportlīdzekļa parādīšanās datums būs zināms nedaudz vēlāk, bet jau daudzi šīs markas fani gaida prezentāciju. Escalade piektās paaudzes masveida ražošana sāksies 2020. gada vidū, kas ražotājiem ļaus veikt nepieciešamos testus pirms oficiālās pirmizrādes. Transportlīdzekļu ražošanas rūpnīca atrodas Teksasā.

Pēc uzņēmuma pārstāvja (vadītāja) teiktā, organizācija dara visu iespējamo, lai ātri ieviestu Cadillac Escalade Krievijas tirgū. Nav tālu noslēpums, ka krievu automašīnu cienītāji mīl lielus SUV, kas dod pārliecību uz ceļa. Ir vērts atzīmēt, ka Escalade automašīna ar kopējo ietilpību 426 zirgspēki tiks prezentēta Krievijā. Komplektācijā tiks iekļauts arī 6,2 litru motors, kas priecēs ikvienu autovadītāju.
Plašāku informāciju par transportlīdzekļa Cadillac Escalade pilno konfigurāciju varat uzzināt nedaudz vēlāk. Pirmās automašīnas fotogrāfijas jau ir parādījušās internetā, kas dod iespēju labāk iepazīt dizainu.


http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Ваше Имя:*
Ваш E-Mail:*
Текст:
Введите код с картинки:*
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
`

Опрос

Какая модель авто вам нравится больше всего? [?]


фильмы vip file