AvtoPark.lv

Interesantas auto ziņas Latvijā un pasaulē

Reklāma vietnē - rusalex11[at]live[dot]com

  •    

Uzņēmuma Dacia elektriskā automašīna

  • Autore: admin;  
  • Skati: 1402;  
  • Datums: 21-02-2020, 21:02;  

Automobiļu uzņēmums Dacia ir ieviesis jaunu Dacia elektro modeli, kas patiks visiem autovadītājiem. Piedāvātais modelis ir ideāli piemērots braukšanai pilsētā, jo tam ir mazs degvielas patēriņš. Transportlīdzeklis saņēma arī jaunu informācijas un izklaides paneli, kas tiek parādīts displeja formā. Izmantojot šo paneli, vadītājs var konfigurēt maršrutu navigatorā, vadīt mūziku, veikt zvanus, uzraudzīt automašīnas stāvokli un daudz ko citu.

Galvenais papildinājums ir jaunā vadības ierīce, kas ļauj Dacia viegli iekļūt sarežģītos pagriezienos. Jaunā balstiekārta ļaus neievērot mazās bedres uz ceļiem, kas padara kustību ērtāku.
 
Internetā parādījās pirmās automašīnas "Dacia" fotogrāfijas, kurās fani parāda izmaiņas automašīnas dizainā. Ir vērts atzīmēt, ka automašīnas salonā bija ievērojami vairāk vietas, it īpaši aizmugurē sēdošajiem. Iepriekšējais modelis šajā ziņā bija zemāks par konkurentiem, tāpēc jaunās versijas ražotāji šim faktam pievērsa ievērojamu uzmanību. Tagad aizmugurējā sēdeklī trīs pasažieri var ērti ietilpt un justies pēc iespējas ērtāk.
http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Ваше Имя:*
Ваш E-Mail:*
Текст:
Введите код с картинки:*
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
`

Опрос

Какая модель авто вам нравится больше всего? [?]


фильмы vip file