AvtoPark.lv

Interesantas auto ziņas Latvijā un pasaulē

Reklāma vietnē - rusalex11[at]live[dot]com

  •    

Mercedes iepazīstināja pasauli ar jaudīgu laivu SUV stilā

  • Autore: admin;  
  • Skati: 1388;  
  • Datums: 21-02-2020, 21:15;  

Kā jūs droši vien zināt, automašīnu marka Mercedes nodarbojas ar ne tikai automašīnu, bet arī citu veidu transportlīdzekļu ražošanu. Viens no šādiem instrumentiem ir laiva, kas ir populāra visā pasaulē. Ne tik sen, Mercedes-AMG iepazīstināja pasauli ar pilnīgi jaunu laivu, kas tika izstrādāta, lai projektētu automašīnas (bezceļa) G-klase. Prezentētā laiva tika nosaukta par Tirranna AMG Edition. Laiva pirmo reizi tika prezentēta Maiami, kur notika jahtu izstāde.

Mazajai laivai Tirranna AMG Edition ir seši 4,6 litru motori tās konfigurācijā. Katrs motors ražo 450 zirgspēkus, kas ir neticami jaudīgi šādam transportlīdzeklim. Tirranna AMG Edition laivu kopējā jauda ir 2700 zirgspēki, kas ļauj tai attīstīt maksimālo ātrumu līdz 270 kilometriem stundā. Ir vērts atzīmēt, ka pasaulē nav daudz ūdens transporta, kas spēj attīstīt šādu ātrumu.
Kvalificēti uzņēmuma darbinieki varēja izstrādāt jaunu žiroskopisko stabilizatoru, kas ļauj mīkstināt laivas kustību viļņotajā jūrā. Stabilizators mīkstina kustību līdz 80 procentiem, kas nodrošina visērtāko vadību.


http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Ваше Имя:*
Ваш E-Mail:*
Текст:
Введите код с картинки:*
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
`

Опрос

Какая модель авто вам нравится больше всего? [?]


фильмы vip file