AvtoPark.lv

Interesantas auto ziņas Latvijā un pasaulē

Reklāma vietnē - rusalex11[at]live[dot]com

  •    

Volkswagen Passat Krievijā

  • Autore: admin;  
  • Skati: 1375;  
  • Datums: 18-02-2020, 13:01;  

Volkswagen iepazīstināja ar jauno Passat, kas saņēma daudzus atjauninājumus. Iepriekšējais prezentētās automašīnas modelis ir populārs šodien, taču tā ražotājiem pārdošanas skaits nav pietiekams. Galvenie Passat patērētāji ir cilvēki, kuri novērtē labu vadāmību un degvielas ekonomiju. To iegādājas arī autovadītāji, kuri diezgan bieži pārvietojas lielos attālumos.
Jaunā modeļa galvenā priekšrocība ir uzlabots informācijas panelis, kas tiek parādīts displeja formā. Displejs atrodas uz transportlīdzekļa galvenā paneļa, kas ļauj to vadīt pat braucot.
 
Tikpat nozīmīgs ieguvums bija arī bremžu sistēmas atjaunināšana, kas transportlīdzekli varēja apturēt daudz ātrāk. Pateicoties jaunajām bremzēm, Volkswagen Passat drošība ir ievērojami palielinājusies.
Kompānijas Volkswagen oficiālajā portālā jūs varat atrast visdetalizētāko informāciju par jaunajiem atjauninājumiem un piedāvātā modeļa funkcionalitāti. Organizācijas pārstāvji apgalvo, ka šī automašīna spēs uzvarēt miljoniem autovadītāju sirdis visā pasaulē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Дополнительно по данной категории

Добавить комментарий

Ваше Имя:*
Ваш E-Mail:*
Текст:
Введите код с картинки:*
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
`

Опрос

Какая модель авто вам нравится больше всего? [?]


фильмы vip file