AvtoPark.lv

Interesantas auto ziņas Latvijā un pasaulē

Reklāma vietnē - rusalex11[at]live[dot]com

  •    

Volvo strādā ar jauktu realitāti

  • Autore: admin;  
  • Skati: 1106;  
  • Datums: 5-12-2020, 10:39;  
Volvo reti iesaistās mūsdienu attīstībā un pētījumos, taču šoreiz uzņēmuma inženieri atzīmēja interesantu projektu. Šī ir jauktas realitātes sistēma, kas ļauj simulēt braukšanas apstākļus, burtiski neatstājot garāžu.
Tomēr tas ir tikai viens no ierīces darbības režīmiem, jo tā galvenā funkcija ir paplašinātā realitāte. Tas ir, ideālā gadījumā, ja vadītājs ar ķiveri uz galvas pārvietosies reālā satiksmes plūsmā, vienlaikus novērojot, kā abas realitātes burtiski sajaucas savā starpā. Izklausās pēc kādas zinātniskās fantastikas filmas sižeta, vai ne?

Projekta mērķis ir dažādot autovadītāja pieredzi braucot. Tam tiek izmantots Unity 3D spēļu dzinējs, kas ir atbildīgs par virtuālās realitātes modelēšanu. Izrādās, atklāti sakot, interesanti, bet ārkārtīgi neparasti.
Galu galā Volvo cilvēki saprot, ka šī attīstība būtībā ir eksperimentāla un diez vai tuvākajā nākotnē gūs plašu atzinību. Bet nākotnē, kad lielākā daļa automašīnu tiks aprīkotas ar autopilota funkciju un vadītājiem, braucot ar savu automašīnu, burtiski nebūs ko darīt ...http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Ваше Имя:*
Ваш E-Mail:*
Текст:
Введите код с картинки:*
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
`

Опрос

Какая модель авто вам нравится больше всего? [?]


фильмы vip file